-19%

1м2. Комплект саморегулирующей инфракрасной пленки Rexva с механическим терморегулятором RTC70.26 EKOBOX
1 283,75 ₴
1 037 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 618534253
+380 (93) 246-64-32
отдел продаж возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 1м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Rexva" (2 м/пог шириною 50см або 1 м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Механічний терморегулятор RTC 70.26 - 1шт ;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 1шт (2 кліпси та 25см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 2м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 1м2.
Електрична потужність комплекту - 220 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 70 Вт / година;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Вес погонного метра | 0.3 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Температура плавления термопленки | 120 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 037 ₴








