-19%

3,5м2. Комплект инфракрасной плёнки RexVa (Корея), с терморегулятором Е51 / Теплый пол под ламинат EKOBOX
2 970,50 ₴
2 399 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1022429267
+380 (93) 246-64-32
отдел продаж возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 3,5м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Rexva" (7 м/пог шириною 50см або 3.5м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Програмований терморегулятор E51 - 1шт ;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 2шт (4 кліпси та 50 см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 3м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 3.5м2.
Електрична потужність комплекту - 770 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 270 Вт / година;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Вес погонного метра | 0.3 кг |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Температура плавления термопленки | 120 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина пленки | 0.338 |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴







