-19%

Нагревательный кабель Mexell 18 ВТ/м 50 EKOBOX
3 861 ₴
3 119 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1846929046
+380 (93) 246-64-32
отдел продаж возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тепла підлога MEXELL | Нагрівальний кабель
Двожильний нагрівальний кабель Mexell - діаметром 4.5 мм з питомою потужністю 18 Вт / м.п. Ідеально підходить для обігріву приміщень будь-якого типу, обігрів кухні, обігрів сан.вузла, обігрів лоджії або балкона, обігрів коридору, обігрів спальні і т. д. Він підходить як для повного обігріву приміщень, так і для комфортного підігріву підлоги. Провід живлення має довжину 2 метри і підключений до нагрівальної секції за допомогою посиленої перехідної муфти .Товар виготовляється з дотриманням усіх європейських норм і стандартів.
Для підбору нагрівального кабелю , зручніше використовувати таблицю
Найменування
Довжина, м
Потужність, Вт
ML-18-05
5
90
ML-18-10
10
180
ML-18-15
15
270
ML-18-20
20
360
ML-18-25
25
450
ML-18-30
30
540
ML-18-35
35
630
ML-18-40
40
720
ML-18-45
45
810
ML-18-50
50
900
ML-18-60
60
1080
ML-18-70
70
1260
ML-18-80
80
1440
ML-18-90
90
1620
ML-18-100
100
1800
ML-18-110
110
1980
ML-18-120
120
2160
ML-18-130
130
2340
ML-18-140
140
2520
ML-18-150
150
2700
Примітка: монтажна стрічка в комплект НЕ входить.
Переваги електричної теплої підлоги:
Не займає корисного простору.
Не вимагає абсолютно ніякого обслуговування весь термін експлуатації
Рівномірний розподіл тепла по всій поверхні підлоги
Гнучке керування кожною зоною обігріву за допомогою терморегуляторів
Економить електроенергію, опалення теплою підлогою дешевше ніж газом
Комфорт від ходіння теплою підлогою, незрівнянно вищий ніж від використання класичних радіаторів опалення
Абсолютна надійність. Гарантія від виробника 20 років. Реальний термін експлуатації без ремонтів та вкладень десятки років.
Вартість установки електричної теплої підлоги, порівнянна із встановленням класичного опалення, а часто буває навіть нижче.
Для керування необхідний
Комплект поставки:
Секція нагрівального кабелю відповідної потужності
Інструкція, гарантійний лист
Упаковка
(при необхідності купується окремо)
Гарантія:
20 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Диаметр кабеля | 4.5 мм |
| Длина кабеля | 5 м |
| Количество жил | 2 |
| Максимальная мощность | 18 Вт/м |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Мощность | 180 Вт/м.кв. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
Информация для заказа
- Цена: 3 119 ₴




