-19%

10м2. Комплект инфракрасной плёнки EXA (Корея), с терморегулятором RTC 70.26 / Теплый пол под ламинат EKOBOX
5 785 ₴
4 673 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1881216239
+380 (93) 246-64-32
отдел продаж возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором.Включає все необхідне для швидкого монтажу.
У комплект поставки входить:
Інфрачервона плівка "EXA", 220 Вт/м2 (Південна Корея, гарантія - 10 років).
Механічний терморегулятор RTC 70.26
Виносний датчик температури 3 м.
Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
З'єднувальні кліпси.
Бітумний скотч (для ізоляції струмопровідних шин).
Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
Монтажний двожильний провід.
Комплектація теплої підлоги EXA + терморегулятор Ecoset RTC 70.26
Плівкова тепла підлога EXA PTC-305, PTC--308, PTC--310 (потужністю 220 Вт/м2 і шириною 50, 80 і 100 см)
Найголовніше призначення інфрачервоної плівки, це тепла плівкова підлога. Він тонкий, легко монтується і відмінно прогріває такі покриття для підлоги як: ламінат, лінолеум, ковролін, а також можливе укладання під плитку.
Можливість монтажу інфрачервоної плівки на стіни під гіпсокартон.
Монтаж теплої плівки під укоси вікна.
Монтаж інфрачервоної плівки на стелю (використовують для верхнього обігріву стелі).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exa |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Площадь обогрева | 1 кв.м |
| Температура плавления термопленки | 250 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид пленки | инфракрасная пленка |
| Тип пленки | електрический |
Информация для заказа
- Цена: 4 673 ₴







