
2,5м2. Комплект инфракрасной плёнки RexVa (Корея), с терморегулятором XH-W3001 / Теплый пол под ламинат EKOBOX
1 385 ₴
- В наличии
- Код: 2484432837
+380 (93) 246-64-32
отдел продаж возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором.Включає все необхідне для швидкого монтажу.
У комплект поставки входить:
Інфрачервона плівка "RexVa", 220 Вт/м2 (ширина 50, 80 і 100 см) (Південна Корея, гарантія - 10 років).
Цифровий терморегулятор XH-W3001 (220В/1500Вт) з виносним датчиком 1м (без гарантії).
З'єднувальні кліпси.
Бітумний скотч (для ізоляції струмопровідних шин).
Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
Монтажний двожильний провід.
Комплектація теплої підлоги RexVa + терморегулятор XH-W3001
Плівкова тепла підлога RexVa 305, 308, 310 (потужністю 220 Вт/м2 і шириною 50, 80 і 100 см)
Вона тонка, легко монтується і відмінно прогріває такі покриття для підлоги як: ламінат, лінолеум, ковролін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Площадь обогрева | 2.5 кв.м |
| Температура плавления термопленки | 250 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид пленки | инфракрасная пленка |
| Тип пленки | електрический |
Информация для заказа
- Цена: 1 385 ₴






