
Чоловічий класичний годинник Skmei 9165 Коричневий із чорним
899 ₴
- В наявності
- Код: 916508
Чоловічий годинник Skmei 9165
Наручний годинник для чоловіків Skmei 9165 одна з найпривабливіших моделей, яка зараз є в лінійці виробника. У цій ситуації над дизайном працювали справжні професіонали, і вони зробили все можливе, щоб годинник привертав увагу потенційних покупців. Тут циферблат круглої форми та має різні приємні деталі. Все разом і створює відчуття стилю, а на руці такий аксесуар зможе підкреслити статус власника. Приємним доповненням стає те, що годинник кварцовий. Деякі вважають, що це мінус для сучасних моделей, але насправді це не так. Представлені наручний годинник слугуватимуть вам довгі роки без нарекань.
ОСОБЕННОСТИ
Найцікавіше, що творці вирішили відмовитися від цифрового відбиття часу. Вони вирішили, що в такій моделі досить буде аналогового циферблата, який стане найзручнішим варіантом для майбутнього власника. Насправді дизайнерське рішення зроблене настільки якісно, що творцям вдалося виділити важливі дрібниці іншими відтінками та в такий спосіб спростити взаємодію з годинником. Щодо інших переваг такої оригінальної за оформленням моделі, то виділити варто такі:
- Привабливий зовнішній вигляд моделі робить її зажаданою;
- Невелика вага допомагає без проблем носити годинник тривалий час;
- Елементи керування максимально практичні;
- Наявність усіх необхідних функцій для зручного застосування.
Попри те, що для корпусу творці використовували пластик, він досить міцний. Спортити зовнішній вигляд годинника дуже складно, тому навіть у разі падіння можна не переживати за його цілісність. Ремінець виготовлений із полімеру, а це означає, що з ним також не буде проблем на протягування тривалого часу. Та й ремінець із такого матеріалу зручний у використанні, він не натирає зап'ясток і не ковзає.
ЗАСТОСУВАННЯ
Представлені класичний наручний годинник не мають жодних надприродних можливостей, але для такого аксесуара цього й не потрібно. Головною особливістю представленого виробу є стильний зовнішній вигляд. Саме завдяки цьому годинник від Skmei став популярним на ринку. Носити їх можна щодня на роботу або навчання. Також вони не будуть зайвими під час тривалої подорожі, адже контролювати час варто завжди. В іншому майбутній власник зможе придумати масу варіантів використання такого виробу, все залежить винятково від фантазії.
Характеристики:
- Стиль годинника: класика
- Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
- Виробник: SKMEI
- Колір годинника: чорний
- Колір ремінця: коричневий
- Матеріал ремінця: штучна шкіра
- Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
- Водостійкість: 3 АТМ
- Показ дати: є
- Будильник: немає
- Секундомір: немає
- Максимальна довжина браслета: 24 см
- Діаметр циферблата: 55 мм
- Висота циферблата: 14 мм
- Ширина ремінця: 22 мм
- Вага без упаковки: 85 г.
Комплект постачання:
- Годинник
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 г |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 899 ₴








