
Дитячий комплект стіл та два стільці Doloni (пластиковий) Бірюзовий
1 999 ₴
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 703716
Дитячий комплект стіл та два стільці Doloni (пластиковий)
Комплект Doloni бірюзового кольору складається з дитячого столу з пластику, а також з двох дитячих стільців, так само з пластика. Дитячі стільчики, так само можна використовувати як табурет. У даній моделі повністю знімається спинка і замість спинки, можна поставити заглушку, яка є в комплекті.
Головні переваги комплекту долоні 04680/7 в його міцності. Пластик дуже міцний і не крихкий, дитячий стілець дуже легко витримує вагу дорослої людини.
Долоні, це український виробник товарів для дітей із пластику. Дитячі столики, гірки, будиночки, конструктори та багато іншого. Первинний пластик, повна сертифікація продукції та відмінна якість лиття.
Даний комплект йде в одній коробці, що значно зменшує вартість доставки.
Дитячий столик, відмінно підійде для занять, ігор або просто для чаювання)
Розміри столу:
- Висота-48 см.
- Довжина-82 см.
- Ширина-56 см.
Стілець-табурет:
- Висота-60 см.
- Довжина-30 см.
- Ширина-30 см.
Розмір коробки:
- 58 х 15 х 83 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Колір | Бірюзовий |
| Комплектація | |
| Стільчик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 480 мм |
| Глибина столу | 560 мм |
| Довжина столу | 820 мм |
| Кількість предметів | 3 |
| Ніжки | пластик |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт |
| Стільниця столу | пластик |
| Тип комплекту | стандартний набір |
- Ціна: 1 899 ₴








