
Фігура вовчий череп Diesel-wolf skull (14x28х12см) Золотистий
9 450 ₴
- В наявності
- Код: 10892
Фігура вовчий череп Diesel-wolf skull (14x28х12см)
Фабрика Seletti була заснована 1964 року в місті Чиконьяра (Ломбардія — Італія). Фігури та статуетки від Seletti — це нове слово в дизайні інтер'єрів. У роботі бренд використовує різноманітні матеріали, серед яких метал, скло, порцеляна, солома, пресований картон. Моделі в стилі еклектика, ф'южний і модерн чудово поєднуються із сучасними дизайнерськими ідеями.
Статуетка Seletti Wunderkrammer Wolf Skull. Череп вовка , смоктають змії, кістки загадкових тварин і все це з металу золотого кольору. Wunderkammer являє собою колекцію рідкісних і незвичайних предметів, що подорожують із кімнати чудес епохи Відродження до наших днів. Дизайн: Diesel Living з Seletti.
Фігура вовчий череп додасть оригінальності вашому інтер'єру та прикрасить кімнату.
Характеристики:
- Бренд: Seletti
- Виробник: Італія
- Матеріал: Алюміній
- Розміри: 14 x 28 х 12 см
- Вага: 2,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Вага виробу | 2300 г |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 9 450 ₴




