
Настільний світильник Seletti Банан Х'ю (30×21×20см)
12 995 ₴
- В наявності
- Код: 13080
Настільний світильник Seletti Банан Х'ю (30×21×20см)
Якщо ви підшукуєте подарунок неординарної особистості, то треба придивитися до колекції товарів Seletti. Бренд зі світовим ім'ям вміє не тільки дивувати, а й закохувати свою продукцію. Адже в ній дивовижним способом переплітаються:
- функціональність;
- креативність;
- елегантність;
- якість.
Тому виготовлені фірмою атрибути — прекрасні та пам'ятні подарунки статусним особам і поціновувачам креативу, шанувальникам розкоші та лаконічності. У будь-якому разі такі аксесуари завжди гідні. Приклад тому — настільний світильник «Банан Х'ю». Він виготовлений як фрукт, шкірка якого очищена наполовину. Вона золотистого кольору, зроблена з полімеру. А власне освітлювальна частина, м'якоть продукту, зроблена з матового скла.
Розмір оригінального приладу — 30 см завдовжки й 20 заввишки, важить він 0,8 кг. Особливістю є можливість регулювання потужності освітлення. Стильне паковання робить освітлювальний атрибут солідним подарунком. Цей заморський креативний фрукт прекрасно впишеться в дизайн спальні та гостьової кімнати, холу та кабінету. Він обов'язково приверне увагу цінувальників ексклюзивності. Замовте креативний аксесуар від Seletti, зробіть будні яскравішими та комфортнішими!
Характеристики:
- Розмір світильника: 30 × 21 см, висота — 20 см
- Вага: 800 г
- Матеріал: полімер, скло
- Функція регулювання потужності
- Виробник: Італія
- Бренд: Seletti
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seletti |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряджання | без індикатора |
| Вимикач | на дроті |
| Матеріал корпуса | полімер, скло |
| Призначення | для спальні, для приміщення |
| Живлення | від мережі |
| Таймер вимкнення | без таймера |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодні |
| Тип встановлення | настільні |
| Форма | фігури |
| Колір світіння | Теплий |
- Ціна: 12 995 ₴




