
Люстра Present Time Пучок світла Е27 120 см (15 ламп)
9 250 ₴
- В наявності
- Код: LM 216
Люстра Present Time Пучок світла Е27 120 см (15 ламп)
Незвичайні елементи декору можуть кардинально змінити вигляд приміщення, надати йому креативності, підкреслити сміливий дизайн. Такі аксесуари майстерно виробляють у модній компанії Present Time. Вся лінійка товарної продукції вирізняється:
- якістю;
- надійними матеріалами;
- зовнішньою привабливістю;
- стильністю.
За це її цінують не тільки в Європі, про що свідчить безліч дипломів і нагород. Є чимало постійних покупців такої продукції й у нас. Вони знають, що замовити брендовий виріб — означає зробити незвичайний подарунок. Таків і люстра "Пучок світла". Назва зображає концепцію аксесуара, зробленого як звисаючі лампочки. Основа кріплення та шнури чорного кольору, лампочки — білий. Їхня потужність 25 Вт. Довжина світильника 120 см. Має простий вигляд, на кшталт мінімалізму. Може здатися, що він не завершений, чогось бракує. Але це і є задум дизайнерів, що надає атрибуту ексклюзивність. Він стане окрасою вітальні або бару, кафе та кабінету, якщо вони обладнані не стандартно. Оцінять такий сюрприз любителі нововведення, індивідуальний підхід у всьому. Купіть модну річ і приєднайтеся до армії креативників!
Характеристики:
- Виробник: Нідерланди
- Розміри: 120 см
- Цоколь: Е27
- Кількість ламп: 15 шт
- Бренд: Present Time
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Present Time |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 15 |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Каскад |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для приміщення |
| Живлення | від мережі |
- Ціна: 9 250 ₴


