
Клатч-сумка на блискавці Ogon Quilted ledy bag (20.5 х 12.5 см) Платиновий
7 199 ₴
- В наявності
- Код: QLB_Platinium
Клатч на блискавці Ogon Quilted ledy bag
Витончений, стильний і дуже зручний клатч від французького бренда Ogon стане чудовим придбанням для модної та сучасної дівчини. Виріб має два знімні ланцюги, які дають змогу носити клатч чотирма різними способами: на зап'ястку, на плечі, через плече, а також просто помістивши в руку. Завдяки цьому модна сумка поєднуватиметься з будь-яким вбранням і образом. Крім креативної форми та текстури, клатч має приголомшливі експлуатаційні характеристики: всередині передбачено безліч відділень, які надійно зафіксують вміст і забезпечують легкий доступ до нього в будь-який момент.
Однією з головних переваг "QUILTED LADY BAG" є його безпека. Виріб сертифікований «RFID Safe»: спеціальна конструкція відштовхує магнітні хвилі та запобігає сканування банківських карток злочинцями, а також захищає їх від так, що кредитні картки, поміщені в клатч, будуть надійно захищені.
Купуючи цей клатч на подарунок мамі, жінці, сестрі, дівчині, подрузі або таще, ви виявите себе як естетична особистість з художнім смаком, до того ж покажіть, що дбаєте про безпеку майбутньої власниці. Його оцінять витончені натури та прихильники оригінальних аксесуарів. Ця інноваційна модель — чудова альтернатива шкіряним виробам. Вона має потужний, міцний, але водночас легкий алюмінієвий корпус, який не іржавіє й повністю підлягає вторинному переробленню. Клатчу не страшні падіння і удари, він не боїться вологи та є абсолютно водостійким. Чудове придбання, яке надійно слугуватиме своїй власниці довгі роки, а також підкреслить її стиль, статус і гарний смак.
Характеристики:
- Артикул: QLB_Platinium
- Бренд: Ogon Designs
- Розмір: 20.5 х 12.5 см
- Матеріал: анодований алюміній
- Колір: платиновий
- Виробник: Франція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ogon Designs |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Метал |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | повсякденний |
| Категорія | для неї |
| Матеріал зовнішній | алюміній |
| Особливість | RFID-захист |
| Розмір зовнішній | 20.5 х 12.5 см |
| Тип | Клатч |
- Ціна: 7 199 ₴





