
Годинник чоловічий наручний Besta Tower Nylon Graphite (2 ремінці)
1 195 ₴
- В наявності
- Код: 719881
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник чоловічий наручний Besta Tower Nylon Graphite (2 ремінці)
Besta — це український бренд якісних годинників. Кожна модель призначена для тих, хто цінує якість, інноваційний дизайн і функціональність.
- Бренд: Український бренд із власними запатентованими дизайнами.
- Механізм: надійний механізм забезпечує точний хід.
- Гарантія: 12 місяців гарантії підтверджують якість годинника.
- Міцність: Витримує високі навантаження й екстремальні умови.
Ззаду виготовлене витончене гравіювання Тризуба і напис Героям Слава!
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — металевий чорний;
- Додатковий — нейлоновий водо- і зносостійкий ремінець.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Японія
- Механізм — Кварцовий
- Форма корпусу - Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 38х9
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець — Нейлон
- Застежка - Оригінальна
- Ремінець/браслет Браслет
- Довжина ремінця - 25 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 38 мм
- Товщина — 9 мм
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Оригінальна |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 38х9 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴








