
Годинник чоловічий наручний Curren Panama Silver Metal (2 ремінці)
1 095 ₴
- В наявності
- Код: 719882
Годинник чоловічий наручний Curren Panama Silver Metal (2 ремінці)
Curren — відомий бренд кварцового годинника, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренда вирізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збирання, що забезпечує їхню надійність і довговічність.
Цей годинник стане чудовим доповненням до будь-якого стилю одягу. Чи то формальний одяг, чи то спортивний стиль, годинник Curren підкреслять вашу індивідуальність і зроблять вас помітною серед натовпу.
Однак, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час упродовж тривалого періоду.
Загалом, годинник Curren поєднують у собі якість, дизайн і функціональність, що робить їх чудовим вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинника.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — шкіряний чорний;
- Додатковий — срібний металевий браслет.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Функції Дата
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Сріблястий
- Розміри, мм — 45х12
- Матеріал ремінця — Шкіряний
- Колір ремінця — Чорний
- Додатковий ремінець Сталь
- Застежка - Класична
- Довжина ремінця — 22 см (регулюється)
- Можливість зняти ремінець — Немає
- Діаметр — 45 мм
- Товщина — 12 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Curren
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | дата |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 095 ₴










