
Годинник чоловічий наручний Lee Cooper Flight Extra Leather (2 ремінці)
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 719883
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник чоловічий наручний Lee Cooper Flight Extra Leather (2 ремінці)
Годинник Lee Cooper — це поєднання британської традиції та сучасного стилю. Відомий британський бренд представляє нову колекцію годинника з неперевершеним дизайном, який підкреслює індивідуальність і смак свого власника.
Кожна модель обладнана надійним японським механізмом, який гарантує точність і безперебійну роботу. Крім того, годинник Lee Cooper постачаються з гарантією 12 місяців, що підтверджує їхню якість і довговічність.
Це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, функціональність і престиж кожної деталі.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — срібний металевий браслет;
- Додатковий — soft-touch каучуковий ремінець із текстурою під шкіру та магнітною застібкою.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Miyota (Японія)
- Функції Показують дату
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Розміри, мм — 44x11
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Додатковий ремінець Кожа
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця — 25 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 22 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 44 мм
- Товщина — 11 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Lee Cooper
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 73 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴








