
Розумний смарт-годинник Smart Technology Venom Green з SIM-карткою й GPS (2 ремінці)
5 195 ₴
- В наявності
- Код: 719892
Розумний смарт-годинник Smart Technology Venom Green з SIM-карткою й GPS (2 ремінці)
Smart Technology з SIM-карткою — інноваційне розроблення 2026 року бренда UWatch. Годинник має підтримку SIM-карток, з них можна телефонувати та приймати виклики, під'єднувати гарнітуру, як-от блютуз-навушники або бездротові колонки, а також користуватися мобільним інтернетом і Wi-Fi. Годинник комплектується потужним 4-ядерним процесором, має операційну систему Android і потужну батарею на 1100 МА·год. На нього можна встановлювати програми з Play Market (Youtube, YouTube Music, Google Maps, Telegram, TikTok та інші). Годинник має GPS-навігацію і працює повністю автономно без під'єднання до телефона. Це класний вибір за крутою ціною.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — каучуковий чорний;
- Додатковий — каучуковий зелений Brutal.
Функції
- Операційна система Android.
- Sim-карта та можливість здійснювати дзвінки.
- GPS-навігат.
- Вимірювання пульсу/подвилення/кислорода в крові.
- Потужна батарея на 1100 МА·год.
- 1,95-дюймовий сферичний HD-екран.
- Бічна камера HD.
Характеристики:
- Мова годинників — Укр, рос, англ
- Месенджери Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук
- Вимірювання здоров'я — Пульс, тиск, кисень у крові, стрес
- Приймання дзвінків — Да
- Версія Bluetooth — 5.0
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Колір корпусу — Чорний
- Підтримка Sim-карти З SIM-карткою
- GPS - Да
- Дисплей Сенсорний
- Діагональ дисплея — 1.95"
- Тип матриці — IPS
- Роздільна здатність дисплея — 490*490
- У звичайному режимі 1 день
- У режимі очікування — до 3 днів
- Ємність акумулятора, мА·год — 1100
- Матеріал ремінця — Каучуковий
- Додатковий ремінець — Каучук
- Довжина ремінця — 27 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 24 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Наявність камери — З камерою
- Обсяг пам'яті 128 Гб
- Категорія Смартгодинник
- Бренд UWatch
- Гарантія — 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.95 дюйм |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Гума/каучук |
| Операційна система | Android OS |
| Особливості | Пульсометр, GPS, Датчик контролю концентрації кисню, Тонометр, Камера |
| Стать | Унісекс |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумні годинники |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Форма корпусу | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Wi-Fi | Да |
| У звичайному режимі | 1 день |
| У режимі очікування | до 3 днів |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Вага, г | 60 |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.95" |
| Діаметр | 52 мм мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Довжина ремінця | 27 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Ємність акумулятора, мА·год | 1100 |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові, стрес |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Месенджери | Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наявність камери | З камерою |
| Обсяг пам'яті | 128 Гб |
| Підтримка Sim-карти | З SIM-карткою |
| Приймання дзвінків | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 490*490 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мова годинників | Укр, рос, англ |
- Ціна: 5 195 ₴







