-19%
Заклепки алюмінієві Standard 4.0×12.7мм 50 шт SIGMA (2612541) EKOBOX
100,10 ₴
81 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2612541
Заклепки алюмінієві Standard 4.0×12.7мм 50 шт SIGMA (2612541) EKOBOXГотово до відправки
100,10 ₴81 ₴
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві Standard 4,0*12, 70 мм 50 шт Sigma (2612541) використовується для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612541 |
| Габарити | 10.5x14x1.2/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.1 |
| Довжина заклепки, мм | 12,7 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Кратність | 1 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 12.7, Ø - 4.0, H - 6.0-8.0, Ø1 - 4.1 мм |
| Скріплювана товщина, мм | 6.0 - 8.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

