-19%

Заклепки алюмінієві Standard 4.0×6.4мм 50 шт SIGMA (2612491) EKOBOX
94,90 ₴
77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2612491
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві 4,0*6, 40 мм 50 шт Standard Sigma (2612491) використовується для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників. використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612491 |
| Габарити | 10.5x15x1/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.0 мм |
| Довжина заклепки, мм | 6.4 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Кратність | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 6.4, Ø - 4.0, H - 0.5-1.5, Ø1 - 4.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


