-19%

Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 300×32×40Т адапт 32-30/32-25.4 5100 об/хв 5-30-040 EKOBOX
926,90 ₴
749 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-30-040
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 5100 об/хв |
| Адаптер | 32-30 мм |
| Діаметр | 300 мм мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 40T |
| Товщина пропилювання | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴


