-19%

Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 150×22.2×30Т адаптер 22.2-20 9500 об/хв 5-15-030 EKOBOX
273 ₴
221 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-15-030
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 9500 об/хв |
| Адаптер | 22,2-20 мм |
| Діаметр | 150 мм мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Кількість зубців | 30T |
| Товщина пропилювання | 2,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴


