-19%

Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 180×22.2×60Т адаптер 22.2-20 8400 об/хв 5-18-060 EKOBOX
421,20 ₴
340 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-18-060
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 8400 об/хв |
| Адаптер | 22,2-20 мм |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Кількість зубців | 60T |
| Товщина пропилювання | 2,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


