-19%

Диск пильний для дерева GRANITE з твердосплавними напайками 350×32×36Т адапт 32-30/32-25.4 4500 об/хв 5-35-036 EKOBOX
1 158,30 ₴
936 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5-35-036
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 89-90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 4500 об/хв |
| Адаптер | 32-30 мм |
| Діаметр | 350 мм мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Кількість зубців | 36T |
| Товщина пропилювання | 3,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 936 ₴


