-19%

1.5м2.Комплект інфрачервоної плівки EXA (Корея), з терморегулятором RTC 70.26 / Тепла підлога під ламінат EKOBOX
1 436,50 ₴
1 160 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 774419859
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 1.5 м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "EXA" (3 погонних метри шириною 50см або 1,5 м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Механічний терморегулятор RTC 70.26 - 1 шт;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 1шт (2 кліпси та 25см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 2м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 1,5м2.
Електрична потужність комплекту - 330 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 100 Вт / година;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exa |
| Вага погонного метра | 0.3 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 250 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 |
| Товщина плівки | 0.338 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴







