-19%

3м2.Комплект інфрачервоної плівки EXA (Корея), з терморегулятором RTC 70.26 / Тепла підлога під ламінат EKOBOX
2 210 ₴
1 785 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 774425961
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 3м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Exa" (6 м/пог шириною 50см або 3м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Механічний терморегулятор RTC 70.26 - 1 шт;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 2шт (4 кліпси та 50 см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 3м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 3м2.
Електрична потужність комплекту - 660 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 220 Вт / година;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exa |
| Вага погонного метра | 0.5 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 120 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴







