
5м2.Комплект інфрачервоної плівки RexVa (Корея), з терморегулятором Е51 / Тепла підлога під ламінат EKOBOX
2 840 ₴
- В наявності
- Код: 1022438043
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 5м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Rexva" (10 м/пог шириною 50см або 5м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Програмований терморегулятор E51 - 1шт ;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 2шт (4 кліпси та 50 см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 3м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 5м2.
Електрична потужність комплекту - 1100 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 370 Вт / година;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rexva |
| Вага погонного метра | 0.3 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Температура плавлення термоплівки | 120 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴







