-19%

12 м2.Комплект інфрачервоної плівки EXA (Корея), з терморегулятором RTC 70.26 / Тепла підлога під ламінат EKOBOX
6 747 ₴
5 450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1881216241
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором.Включає все необхідне для швидкого монтажу.
У комплект поставки входить:
Інфрачервона плівка "EXA", 220 Вт/м2 (Південна Корея, гарантія - 10 років).
Механічний терморегулятор RTC 70.26
Виносний датчик температури 3 м.
Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
З'єднувальні кліпси.
Бітумний скотч (для ізоляції струмопровідних шин).
Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
Монтажний двожильний провід.
Комплектація теплої підлоги EXA + терморегулятор Ecoset RTC 70.26
Плівкова тепла підлога EXA PTC-305, PTC--308, PTC--310 (потужністю 220 Вт/м2 і шириною 50, 80 і 100 см)
Найголовніше призначення інфрачервоної плівки, це тепла плівкова підлога. Він тонкий, легко монтується і відмінно прогріває такі покриття для підлоги як: ламінат, лінолеум, ковролін, а також можливе укладання під плитку.
Можливість монтажу інфрачервоної плівки на стіни під гіпсокартон.
Монтаж теплої плівки під укоси вікна.
Монтаж інфрачервоної плівки на стелю (використовують для верхнього обігріву стелі).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exa |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
| Температура плавлення термоплівки | 250 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плівки | інфрачервона плівка |
| Тип плівки | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450 ₴







