
3м2.Комплект інфрачервоної плівки RexVa (Корея), з терморегулятором XH-W3001 / Тепла підлога під ламінат EKOBOX
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 2484432838
+380 (93) 246-64-32
відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший або інший тип
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором.Включає все необхідне для швидкого монтажу.
У комплект поставки входить:
Інфрачервона плівка "RexVa", 220 Вт/м2 (ширина 50, 80 і 100 см) (Південна Корея, гарантія - 10 років).
Цифровий терморегулятор XH-W3001 (220В/1500Вт) з виносним датчиком 1м (без гарантії).
З'єднувальні кліпси.
Бітумний скотч (для ізоляції струмопровідних шин).
Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
Монтажний двожильний провід.
Комплектація теплої підлоги RexVa + терморегулятор XH-W3001
Плівкова тепла підлога RexVa 305, 308, 310 (потужністю 220 Вт/м2 і шириною 50, 80 і 100 см)
Вона тонка, легко монтується і відмінно прогріває такі покриття для підлоги як: ламінат, лінолеум, ковролін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rexva |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 3 кв.м |
| Температура плавлення термоплівки | 250 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плівки | інфрачервона плівка |
| Тип плівки | електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴






