
Повербанк O2 Project P YT-2430 45 W 60000 mAh зі швидким заряджанням, ліхтариком і кольоровим дисплеєм (Чорний)
5 989 ₴
5 889 ₴
- В наявності
- Код: 719875
Повербанк O2 Project P YT-2430 45 W 60000 mAh зі швидким заряджанням, ліхтариком і кольоровим дисплеєм
Power Bank O2 project YT-2430 – це потужний зовнішній акумулятор великої ємності 60000 мА·год, що дає змогу тривало підтримувати заряд усіх ваших пристроїв навіть без електроенергії. Підтримка технологій швидкого заряджання Power Delivery 100 W и Qualcomm Quick Charge 3.0 забезпечує надшвидке заряджання та дає змогу заряджати не тільки смартфони, ґаджети та планшети, а й ноутбуки та іншу енергоємну техніку. Пристрій підтримує одночасне заряджання до 6 пристроїв. Міцний корпус із жароміцного пластику забезпечує надійність у використанні, а вбудований LED-дисплей дає змогу контролювати рівень заряду та параметри живлення. Ідеально підходить для подорожей, роботи, кемпінгу та використання як резервне джерело живлення.
Основні переваги
- Ємність 60000 мА·год — тривала підтримка для смартфонів, планшетів і ноутбуків.
- Підтримка швидкого заряджання до 100W Power Delivery и 22.5W Quick Charge.
- Одночасне заряджання до 6 пристроїв завдяки портам USB-A і Type-C.
- Кольоровий дисплей для точного зображення рівня заряду та параметрів живлення.
- Ліхтарик з двома світлодіодами для легкого освітлення.
- Надійний захист від короткого замикання, перегрівання, перенапруги, перезаряджання, надмірного розряджання та низької напруги для безпечного використання вашої техніки під час заряджання.
- Міцний корпус з вогнетривкого ABS і PC-пластику.
- Комфортний дизайн із ручкою для перенесення. Чотири нековзні ніжки забезпечують стійке перебування пристрою на робочому столі.
Характеристики:
- Номер артикула: YT-2430
- Тип батареї: літій-полімерна батарея, літій-полімерна батарея
- Ємність акумулятора: 60000
- Тип елемента: Полімерні літій-іонні елементи
- Сертифікація: CE, Dot, EAC, UL, FCC
- Потужність заряджання: PD40 Вт
- Протокол заряджання: PD3.0
- Особливості: Зі світлодіодною лампою
- хімічна речовина, що викликає серйозні побоювання: фігростимо
- Вхідний інтерфейс: USB
- Максимальна вихідна потужність: 100 Вт
- Вихідний інтерфейс: постійний струм
- Матеріал корпусу: пластик
- Підтримка технології швидкого заряджання: двостороннє швидке заряджання.
- Тип: Вуличне джерело живлення високої потужності
- Класифікація: Зовнішній акумулятор для ноутбука
- Функція: Багатопортовий U-подібний вихід
- Розмір: 135х85х81 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Вихідна напруга | 45 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Індикація | С дисплеем |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1250 г |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 81 мм |
- Ціна: 5 889 ₴










